Koniecznie przeczytajcie o Ustroniu Morskim

W miejscowości o nazwie Ustronie Morskie poczuć można prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. Wystarczy wybrać się do Western Parku. W obiekcie tym poza rozrywką można także dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. Park ten jest usytuowany przy ulicy Kolejowej. Ustronie Morskie zasobne jest w czystą wodę oraz mnóstwo przeróżnych gatunków ryb. Można tam spotkać między innymi trocie, lipienie, łososie, a także płoć morską, węgorze i szczupaki (https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczupak_pospolity).

W Ustroniu Morskim wyznaczone jest letnie kąpielisko i szeroka, piaszczysta plaża. Warto wiedzieć, iż kąpielisko to wielokrotnie wyróżniono mianem ''Błękitnej Flagi''. Tytuł ten świadczy o czystości i jakości morskiej wody. Znajduje się tam również przystań rybacka dla kutrów. Zostając na dłużej w Ustroniu Morskim (http://meteor-turystyka.pl/noclegi,ustronie-morskie,0.html) warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Ośrodek Wczasowy Lazur. Obiekt ten jest położony w Ustroniu Morskim przy ulicy Bolesława Chrobrego. Ośrodek posiada w swojej ofercie sto dziesięć miejsc noclegowych. Ośrodek Wczasowy Lazur oferuje swoim gościom pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, a także czteroosobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Ponadto znajdziemy świetlicę z telewizorem. Na terenie, na którym wybudowano obiekt znajduje się parking, na którym można zostawić swój pojazd. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia, w skład którego wchodzi śniadanie, obiad oraz kolacja.

Innym miejscem, w którym można się zatrzymać jest Ośrodek Wczasowy Faleza. Obiekt ten usytuowany jest w Ustroniu Morskim przy ulicy Wojska Polskiego. W ofercie ośrodka znajduje się sto miejsc noclegowych. Łazienki zlokalizowane są na korytarzu. Warto wiedzieć, iż niektóre pokoje posiadają balkony. Ośrodek Wczasowy Faleza oferuje swoim gościom pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe, a także jedenaście sześcioosobowych domków letniskowych i dziesięć sześcioosobowych domków letniskowych. Oferowane domki wyposażone są w łazienki. Na terenie, na którym zlokalizowano obiekt jest parking. Entuzjaści aktywnego wypoczynku mogą liczyć tu na boisko sportowe. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowano plac zabaw. Można także zatrzymać się w Domu Wczasowym Dana, który położony jest w Ustroniu Morskim przy ulicy Górnej. Oferuje on osiemdziesiąt miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w łazienki oraz telewizor, czajnik bezprzewodowy i lodówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>